Talk Studio
креативна школа англійської

Урок для дипломно-проекної роботи

Сьогодні ми вирушаємо на інтерв’ю з Бараком Обамою та його дружиною Мішель. Але! Це буде досисть незвичне інтерв’ю, адже питання задаватимуть не журналісти, а діти 5 – 8 років ?

Як думаєте, які питання почують екс-президент та перша леді?

Тож готуємося до порції дитячої щирості, цікавих відповідей та звичайно ж нових знань!

Завдання 1

Подивіться фрагмент [00:15 – 00:50] з наступного відео 3 рази. Постарайтеся максимально зрозуміти про що йде мова.

Завдання 2

Випишіть на листочку (у зошиті / блокноті) усі слова та вирази, які вдалось почути та зрозуміти у цьому відео. Просто запишіть усе, що вдалось зрозуміти: слова, фрагменти речень, цілі речення. Зробіть пропуски на місці, які не вдалось розчути.

Завдання 3

Вивчіть нові слова та фрази з відеофрагменту. Повторіть за мовцем кілька разів для кращого запам’ятовування.

leave leave   залишати
leave office leave office   йти з посади
If so, … If so   Якщо так, …
Could I …? Could I   Чи можу я …?
be going to be going to   збиратись щось робити
honest honest   чесний
after after   після
bedtime bedtime   час сну
grown-up party grown-up party   вечірка для дорослих
be in touch be in touch   бути на зв’язку

 

Завдання 4

Виберіть правильний варіант перекладу.

 

Завдання 5

 

Завдання 6

Подивіться відеофрагмент [00:15 – 00:50] ще раз. Візьміть ваші записи, які ви робили у першій частині уроку. Заповніть пропуски та впишіть все нове, що ви почули і зрозуміли зараз, після вивчених нових слів та фраз.

 

Завдання 7

Прочитайте англійські субтитри та знайдіть місця, які були незрозумілими. Знайдіть це місце у відео та прослухайте ще раз. Якщо у вас виникають труднощі з його розумінням, звіртеся з українськими субтитрами.

Виникли запитання з приводу англійських / українських субтитрів? Напишіть нам у коментарях 🙂

Hi President Obama and Michelle. It's Seble from Brooklyn. Are you going to have a big party before you leave office? If so, could I come? Seble, we are gonna have a big party before we leave office. But I'll be honest with you, it's gonna be after your bedtime. It's gonna be kind of a grown-up party. But if you want to come and see some of the Christmas decorations, we'll see if we can be in touch.
Привіт, президент Обама та Мішель. Це Себлей з Брукліна. Ви збираєтеся влаштувати велику вечірку перед тим, як піти з посади? Якщо так, я можу прийти? Себлей, ми справді збираємося влаштувати велику вечірку, перш ніж ми підемо. Але я буду чесний з тобою, це буде, коли ти вже будеш спати. Це буде щось типу вечірки для дорослих. Але якщо ти хочеш завітати і побачити якісь різдвяні прикраси, побачимо чи ми зможемо бути на зв'язку.

Завдання 8

Знову ж таки ускладнюємо завдання ?

Подивіться відеоінтерв’ю до кінця.

Подивіться фрагмент [01:57 – 02:25] ще раз. У коментарях дайте відповідь на запитанняWho is funnier: Barack Obama or Michelle Obama? Why? / Хто дотепніший: Барак Обама чи Мішель Обама? Чому?