Talk Studio
креативна школа англійської

подарунок для челленджу The Bucket List

Друзі! Вітаємо переможців челленджу!!! Ви нереально круті і старанні. Нас завжди надихає ваше прагнення здобувати нові знання і покращувати англійську.

Сьогодні ми підготували для вас порцію нових слів з неймовірного фільму The Bucket List. Ця кінострічка змушує задуматися над своїм життям. А чи не змарнував я свій день? Чого я сьогодні досягнув? Чи не образив когось?  Але ви не сумуйте! Хто-хто, а ви точно не провели марно останній тиждень, адже ви ще більше удосконалили свої знання англійської.

Справді глибокий зміст закладений у цьому фільмі і така важлива тема подана у з гумором, що робить сприйняття нового матеріалу і слів ще простішим.

  • Подивіться відео. За цим посиланням ви можете знайти субтитри до відео. https://drive.google.com/file/d/11UF91-oGLackyVJ6HsU05foNZ4zouuvy/view?usp=sharing

 

  • Ми підготували спеціально для вас мега-інформативний курс у Memrise. Успіхів вам у збільшенні словникового запасу. Щоб пройти курс, перейдіть за посиланням. https://www.memrise.com/course/1993494/the-bucket-list/
  • А ще ми підготували бонус для наших переможців – інтерактивне завдання, щоб ви могли перевірити як засвоїли нову лексику.