Talk Studio
креативна школа англійської

Intermediate English Course: End of the Course Gift Lesson

Похожее изображение

 

Сьогодні ми підготували для вас мегапозитивну Еллен, а з нею і порцію свіженьких слів. Зацінять відео фанати Еллен, любителі послухати її чисту вимову, а також всі ті, хто полюбляє якісний гумор.

І не Еллен єдиною 🙂

Також у цьому уроці всі ті, хто не знали, дізнаються про ще один метод прокачати англійську – тести Buzzfeed (а чому б і ні?). Ідеально підходять для прокрастинації. Тепер ви будете знати як прокрастинувати з крихтою користі: тест на англійській, ви проходите цей тест, а отже автоматично покращуєте англійську.

Почніть з цього тесту: який вид котів найкраще підходить вашому характеру – Everyone Has A Type Of Cat That Matches Their Personality Perfectly — Here’s Yours. До речі, котолюби, діліться в коментарях, який же ви кіт по тесту 😀

А якщо ви вже зробили цей тест про вид кота, який підходить вашому характеру, то переходимо до нашого уроку. Поооооїхали!

 

Якщо  вам не вдається відкрити урок, перейти до наступного завдання чи тесту чи виникають будь-які інші проблеми, що перешкоджають проходженню завдань уроку, відразу пишіть на пошту contact@talkstudio.com.ua

 

Завдання 1
Спершу ознайомтеся зі словами з відео та вивчайте їх у Memrise, щоб легше було їх сприймати на слух та розуміти суть безпосередньо у відео.

Натисніть сюди, щоб пройти курс по словах.


Завдання 2

Подивіться відео без субтитрів, щоб розвинути розуміння на слух і не відволікатися на текст. Не хвилюйтеся, якщо з першого разу не все вдасться зрозуміти.

Порада:
не перекладайте слова, які не заважають розумінню речення. Лише якщо ви не розумієте речення, тоді перекладіть незнайоме слово.


Завдання 3

А тепер, за другим разом, перегляньте відео із субтитрами. Ввімкнути їх можна у відео вище (у правому нижньому куті тисніть на позначку ‘сс’).
Ставте відео на паузу у місцях з новими словами, намагайтеся їх запам’ятати.

Підказка: у відео Еллен часто вживає I’m gonna, що є скороченням від I am going to. Наприклад, вона каже: “I’m gonna pick this” = “Я виберу це”.

Завдання 4

А тепер пора закріпити вивчені слова.

Ви ж пам’ятаєте, якою ж queen of comedy за результатами тесту є Еллен? Челсі Хендлер! Але це цілком нормально, якщо ви перший раз чуєте про цю гумористку 😀

Нам вона зараз не так потрібна, як слова, якими її описали у результатах тесту Еллен (на хвилині 3:24 у відео). А вже після уроку можете переглядати відео з нею 🙂


Завдання 5

Прочитайте опис Челсі на скріні (або на хвилині 3:24 у відео, якщо погано видно). Не перекладайте кожне слово, нижче ми їх подамо. Просто зрозумійте для себе, чи ви загалом розумієте суть даного тексту, чи можете догадатися про значення незнайомих слів/фраз прямо з контексту.


Завдання 6

А тепер з’єднайте англійські слова/фрази з українськими відповідниками. Одразу ж і перевірите себе, чи правильними були ваші догадки.

 

Завдання 7

Вивчили трішки слів, тепер ви розумієте американські жарти:D. Тому час самому(-ій) пройти тест у BuzzFeed та дізнайтесь, яка ж ви queen of comedy – Which Queen Of Comedy Are You?

Не забудьте поділитись результатом у коментарях до уроку! ↓

Без поняття, кого вам видав BuzzFeed? Не біда, загугліть і подивіться кілька відео з вашою гумористкою, прокачайте свою англійську та почуття гумору 🙂 🙂 🙂