Talk Studio
креативна школа англійської

Fluent English Course: End of the Course Gift Lesson

 

Сьогодні має бути все фир-фир-фир^.^ Ні, ми не будемо сперечатися про What does the fox say. Наші сьогоднішні персонажі говоритимуть людськими голосами 😀

Все має бути цікаво, красиво і пізнавально, адже у центрі уваги – надзвичайний мульт!

Зустрічайте, Fantastic Mr. Fox! 

Про цю стрічку є що говорити, тому представляємо вашій увазі цікаві факти про Fantastic Mr. Fox:

 • Мульт знятий на основі одноіменного роману відомого дитячого письменника Роальда Дала. Ми знаємо його також за творами “Чарлі і шоколадна фабрика” та “Матильда”.
  .
 • Fantastic Mr. Fox знятий у техніці лялькової мультиплікації (stop-motion animated comedy film). Що це означає? Для її створення використовують сцену-макет та ляльок-акторів. Сцена фотографується покадрово, і після кожного кадру вносяться невеличкі зміни (наприклад, змінюють позу ляльок), щоб при відтворенні була ілюзія руху об’єктів. Для цього залучається величезний вибір матеріалів для декорацій, фігур, об’єктів.
  .
 • На екранах з’явився восени 2009 і став одним з найкасовіших лялькових мультиплікацій!!
  .
 • Головні ролі озвучили відомі голлівудські актори Джордж Клуні, Меріл Стріп, Джейсон Шварцман, Білл Мюррей та Віллем Дефо.
  .

Та найцікавіше – це сама зйомка ♥

 • Записувати голоси режисер Вес Андерсон вирішив не в студії, а в оточенні природи. Тому записуватись вони ходити в ліс, конюшню, по горищах.
  ..
 • А дизайнерам постановки Андерсон сказав використовувати справжні дерева і пісок, тільки в мініатюрі.
  ..
 • Щоб мульт був сімейною комедією, справжні лайливі слова (curse/cuss words) були нехитро замінені просто словом “cuss”. Як вам така ідея режисера?
  ..
 • Вес Андерсон настільки трепетно поставився до створення образу Містера Фокса, що використав тканину з власного костюму для створення костюма героя.
  ..

Ось така-от естетична насолода чекає на вас 🙂 Але не спішіть розслаблятися – мова у мульті не менш хитромудра!

 

Якщо вам не вдається відкрити урок, перейти до наступного завдання чи тесту, виникають будь-які інші проблеми, що перешкоджають проходженню завдань уроку, відразу пишіть на пошту contact@talkstudio.com.ua.

Завдання 1 

Подивіться уривок з Fantastic Mr. Fox, це початок мультфільму (opening scene).
Робіть це без субтитрів, щоб вчитися сприймати англійську на слух та вловлювати загальний смисл речень, а не окремих слів.

 

Завдання 2

А тепер у Мемрайз вивчимо найскладніші слова з уривка. Після того як ви їх опрацюєте і запам’ятаєте, даний уривок буде набагато легше сприйматись.

Пройти курс по словах

Увага! У цьому курсі є 2 рівні зі словами. Будьте уважні і пройдіть обидва. У прикладах – речення з відео.

 

Завдання 3

Перегляньте уривок з мультфільму ще раз (або не раз, а скільки кому потрібно). Вже не так складно? 🙂

Запам’ятали лексику? Тепер потренуйтесь і перевірте себе, наскільки добре 🙂
До речі, приготуйтеся, слова у вправах будуть вжиті вже в іншому контексті.

Завдання 4

 

Завдання 5

 

Англійська мова відома своєю великою кількістю фразових дієслів. В українській ми не стикаємось з таким поняттям, а от в англійській вони незамінні в повсякденній мові + за цими дієсловами можна навіть легко визначити носія мови!

Які ж це фразові дієслова? Це особливі дієслова, що складаються із власне дієслова та одного або декількох прийменників.

Фразові дієслова слід сприймати як одне ціле та запам’ятовувати їхнє значення як одного сталого виразу, адже значення фразових дієслів часто відрізняється від значення окремих слів, з яких вони складаються.

Ми відібрали для вас частину фразових дієслів на сьогодні ↓↓↓


Завдання 1 

Пройдіть фразові дієслова з частини 1 у курсі Мемрайз.

 

А тепер вперед тренуватися ↓


Завдання 2 


 

Завдання 3
Виберіть правильне фразове дієслово на місці пропуску.