Talk Studio
креативна школа англійської

Тижневий інтенсив англійської

Вітаємо у Тижневому інтенсиві!

Сьогодні, у ці нелегкі часи для нас і нашої країни, команда Talk Studio відкриває безкоштовний доступ до одного з наших курсів – Тижневого інтенсиву.

Фішка курсу – сім абсолютно різних креативних уроків: від аудіокниги до промови TED, від англомовного подкасту до YouTube відео. Кожен урок має інший формат і не схожий на попередній.

Щоб вам було цікаво вивчати англійську, команда викладачів Talk Studio власноруч розробляє курси, створює уроки, вправи та тести на цій навчальній платформі. Ви не лише вдосконалите англійську, а й дізнаєтесь як вивчати англійську із задоволенням і в кайф. Креативна подача та навчання із задоволенням – це філософія і місія Talk Studio.

Тож переходьте до першого уроку, щоб покращити свій словниковий запас, попрацювати над граматикою та вимовою, а також навчитись краще розуміти носіїв.

Також долучіться до чату у телеграмі https://t.me/+VCVUuqWknlNeuDPP У чаті ви можете поставити запитання по курсу та бути на зв’язку.

*** Якщо ви хотіли б продовжити вивчати англійську у креативному цікавому форматі, реєструйтесь на спеціальні комплекси уроків, які ми для вас підготували.

55+ уроків для рівня A1-A1 (для початківців) за цим посиланням https://secure.wayforpay.com/button/b0bef73d28f71 Вартість – 499грн.

55+ уроків для рівня B1-B2 (для середнього та вищого рівня) https://secure.wayforpay.com/button/bfa0542e297e0 Вартість – 499грн.

Обирайте той рівень уроків, який відчуваєте є вам ближчим. Якщо в процесі навчання ви зрозумієте, що хотіли б змінити рівень, ми безкоштовно замінимо вам один комплекс уроків на інший:)

Course Content

Lessons Status
1

Понеділок (День 1/7) Подкаст, епізод кулінарної програми. Завдання покращують словниковий запас та розвивають навики розуміння усної англійської.

2

Вівторок (День 2/7) Урок граматики. За статистикою, 90% людей, які вивчають англійську, роблять помилки у цих фразах.

3

Середа (День 3/7) Відео урок про талановиту 10-річну дівчинку-піаністку, чемпіонку світу з шахів. Завдання уроку покращують словниковий запас та розвивають розуміння усної англійської на слух.

4

Четвер (День 4/7) Урок правильної вимови слів. 22 частовживаних слова, які ми вимовляємо неправильно.

5

П’ятниця (День 5/7) Англійська аудіокнига, історія-детектив. Розвиваємо вміння розуміти англійську на слух.

6

Субота (День 6/7) Промова з ted.com. Тренуємо вміння сприймати живу (неадаптовану) англійську, покращуємо словниковий запас.

7

Неділя (День 7/7) Як вчити англійську з допомогою англійських пісень? Насолоджуємось відомою англійською піснею і виконуємо завдання!

8

Що мені робити після завершення Тижневого інтенсиву?

34 коментарі до “Тижневий інтенсив англійської”

  • Добрий день)

   Ви зареєструвались на Онлайн марафон)
   Цей курс розпочинається 30 квітня.
   А зараз у вас у доступі є подарунковий курс “Тижневий інтенсив”, і ви можете його пройти.

 1. Дякую за чудову можливість порухати місками. Курс надихнув на продовження вивчення англійської мови. Дивитися серіали без перекладу знову стало цікаво))) Дякую. Всього Вам найкращого!)

  • Добрий день! Це чудово, що вам сподобалось!

 2. Дякую за тижневий курс! Зробила всі завдання, вони цікаві, особливо сподобався детектив і день народження Елен)) всі нові слова та правила записала.

 3. Мені сподобався весь курс, кожен урок по-своєму, від кулінарного шоу до пісні Джона Леннона.
  І звичайно урок про дівчинку піаністку, люблю шоу Елени, правда ще не все розумію, що вона говорить.
  Тому дуже дякую Вам за курс.)

  Хотіла уточнити, скільки часу буде доступний курс?

  • І забула написати, не відгадала я ім’я співака і пісню

  • Добрий день!
   Дякуєм за гарний відгук!:)
   Курс буде завжди доступний!)

 4. Курс дуже сподобася, пройшла всі уроки. Всі завдання були цікпві, різноманітні та інформативні. Найбільше сподобались уроки про дівчику піаністку і детективну історію.

  • Клас!! Дякую вам за приємні слова 🙂
   Ці два уроки теж мої улюблені!)

 5. Курс сподобався, пройшла всі дні, найкраще зрозуміла детектив(урок5).
  Все законспектувала, тепер треба вчити слова та словосполучення. Слухати Ted.com.
  Подача матеріалу цікава та різноманітна.
  Дякую)

  • Супер!
   Курс залишається у вашому кабінеті, і ви можете проходити його повторно!)
   Рада, що все сподобалось))

Залишити коментар