Talk Studio
креативна школа англійської

Правильна вимова

Вітаю!

Ви знаходитесь на навчальній платформі Talk Studio.  Сьогодні – перший день навчання у курсі Talk Studio “Правильна англійська вимова”!

Сподіваюсь у вас багато натхнення, мотивації та гарного настрою! Ми зробимо все можливе, щоб курс був для вас не лише корисним, але й дуже цікавим, і ви пройшли його з задоволенням!

У цьому курсі ви дізнаєтесь

✅як правильно вчити вимову

✅чому в англійській слова пишуться і читаються по-різному 

✅вивчите  правильну вимову англійських голосних

✅вивчите правильну вимову приголосних

✅взнаєте топ слів, у вимові яких ми допускаємо помилку

✅і ще багато цікавого та корисного

У курсі на вас чекають практичні та теоретичні відео уроки, статті, вправи та багато корисних, цікавих та сучасних завдань.  А прямо зараз переходьте до першого уроку!

Щиро бажаю вам успіхів!

Віра Кашуба, засновник Talk Studio

*Якщо у вас виникають додаткові запитання, не вдається відкрити урок чи не відображається завдання, ви завжди можете з нами сконтактувати, написавши на пошту contact@talkstudio.com.ua чи у коментарях до уроку.

19 коментарів до “Правильна вимова”

 1. Доброго вечора! Щиро дякую за приємний бонус! З радістю та користю пройшла цей невеличкий курс! Не могла втриматись, тому виконували по 2 уроки відразу))

  • Супер! Радію, що скористались нагодою 🙂
   Ви – молодець!

 2. Дуже була втішена, що маю доступ до цього курсу) дуже корисно, доступно, цікаво. Завжди дивлюсь ваші відео на будь-яку тему, нагадуюсь і розширюю свій словниковий запас!

 3. Дуже дякую за таку можливість проходження курсу! Дуже цікаво було, просто і доступно! Без усяких замислуватих пояснень, як бачила у своєї меншої сестри тему вимова на 5 сторінок А4, де я “голову ламала” над кожним словом!! Після вашого курсу все якось простіше стало і зрозуміліше!! Дуже дякую !

 4. Дякую за подарунок у вигляді курсу Правильна вимова але я десь потопила свого Титаника придбаного в лютому .Я вже працювала з ним але потім відклала і зараз не бачу .З facebook мене не пускає а з google захожу але курсу не бачу.

  • Добрий день!

   Дякуєм:)

   Ми розберемся з цією проблемою і напишемо вам!

  • Інформація щодо відновлення доступу до курсу по фільму Титанік була надіслана на ваш імейл olenamatviuk79@gmail.com

   Чекаю вашої відповіді! 🙂

  • Добрий день! Дякуєм за такий щирий коментар!:)

 5. Дякую за чудову можливість попрактикуватися у вимові. З радістю доєднаюся до наступних челенджів, які будуть допоміжними в удосконаленні моєї англійської.

 6. Я дуже вдячна вам, за всю працю,яку ви робите для полегшення вивчення англійської і за душу, яку вкладаєте.Адже тільки безмежно люблячи свою справу, можна створити таку платформу, яка є не тільки корисною, а й безмежно цікавою. Щасти вам у всьому!❤️

Залишити коментар