TalkStudio
English e-courses

Частина 2 Прокачай свій словниковий запас

Привіт усім! Чи вірите ви у випадковості? Ми – ні, тому що обрали ви цей курс не випадково. Це – надзвичайно цікавий п’ятиденний challenge для вас вивчити море класних слів, відновити в пам’яті давно забуті фрази, відчути лексику в контексті та перевірити якість засвоєних знань на практиці. Цього разу теми комплексні, проте поєднані тематично та включають величезну кількість класних і дуже практичних фраз, виразів та ідіом. Думаєте це все?! Звичайно, ні. Кожного дня на вас чекатиме цікаве тематичне відео від носіїв мови, яке можна переглянути стільки разів, скільки потрібно і до того ж перевірити розуміння прослуханого. Заінтриговані? Ми теж. Не чекайте – розпочинайте!

Як буде проходити курс?

Курс складається з п’яти уроків. Протягом наступних п’яти днів кожного дня о 8.00 у вас буде з’являтись доступ до нового уроку. Дати та час відкривання кожного уроку вказані біля кожного уроку на цій сторінці внизу. Виконуйте урок у день, коли з’являється доступ. У понеділок виконуйте урок за понеділок, у вівторок за вівторок і так далі. У вас є 24 години на виконання кожного уроку.

Я завжди на зв’язку і готова відповісти на ваші запитання. Якщо у вас виникають запитання по кожному уроку, пишіть їх в коментарях, і я з радістю поясню.

Як розпочати курс і виконати перший урок?

Натисніть зелену кнопку Take this course та виконайте кроки, які з’являться на екрані. Після цього перший урок Понеділок Погода та подорожі [Weather and Travelling] стане доступним.

Course Content

Lessons Status
1

Понеділок Погода та подорожі [Weather and Travelling]

2

Вівторок Гроші та шопінг [Money and Shopping]

3

Середа Дім і місто [House and City]

4

Четвер Сім’я та стосунки [Family and Relationships]

5

П’ятниця Спорт та здоров’я [Sport and Health]

Залишити коментар