Talk Studio
креативна школа англійської

Частина 1 курсу англійської по фільму Сам удома

Вітаю!

Ви все виконали правильно і зараз знаходитесь на головній сторінці курсу по фільму Сам удома 1.

Нижче на цій сторінці ви бачите наш розклад (Course Content). 

Доступ до курсу залишиться у вас назавжди. Не зважаючи на це, я рекомендую не відкладати на потім, а проходити уроки зараз.

Ми хочемо, щоб ви не лише запам’ятали нові слова, фрази, фразові дієслова та ідіоми, але зрозуміли значення та могли використовувати у спілкуванні. 

Саме тому ознайомтесь з теоретичною інформацією як правильно вчити слова.

Погодьтесь, що придбати в магазині багато продуктів, але забути про щось одне — не проблема. У вас усе одно буде багатий стіл. З вивченням англійських слів трішки інакше. Є один незначний (на перший погляд) інгредієнт, без якого ваш стіл завжди буде пустим.

Як же інколи буває прикро, коли людина й час свій витратила, і постаралася, а словникового запасу знову не вистачає для спілкування. І тоді ми думаємо, що вивчили ще недостатню кількість слів, і сідаємо зубрити далі.

Важливо розуміти, що ми вчимо слова не лише для того, щоби їх ЗАПАМ’ЯТАТИ, адже, погодьтесь, що це не так важко вивчити напам’ять тисячу-дві іншомовних слів. Однак, якби ж вміння спілкуватися англійською залежало ЛИШЕ від запам’ятовування якогось числа слів, то ми б могли розмовляти вже за два тижні. На жаль, такого не буває. Просто запам’ятати англійські слова недостатньо.

Головне у вивченні слів — вміти ВЖИВАТИ їх під час спілкування. Далі я розкажу, як вчити слова так, щоби вміти КОРИСТУВАТИСЬ словниковим запасом на практиці. Ми розберемо головний інгредієнт, який зробить ваш стіл (словниковий запас) багатим.Пропоную подумати про те, як ми вживаємо слова.

Ми говоримо реченнями, а не окремими словами. Речення бувають різні: короткі, довгі, повні, обірвані, але ЗАВЖДИ поруч з одним словом є й інше. Ці слова взаємодіють і передають думки.

А ми чомусь звикли вчити слова по одному, ізольовано один від одного. Усі пам’ятають старий спосіб записування слів у словник, де було три колонки (слово, транскрипція, переклад). Можливо, колись ми й не мали альтернативи, але тепер можемо вчити слова ефективніше.

Насамперед звертайте увагу на те, в якому контексті може застосовуватись нове слово (тобто в реченні). Тоді ви будете бачити слово в ДІЇ, як воно працює на практиці, разом з іншими словами. Якщо вчити слова в контексті, вони перестають бути сукупністю букв, і їх НАБАГАТО легше запам’ятати.

Порівняймо. Наприклад, ви хочете вивчити слово strange. Який спосіб пояснює, як ВЖИВАТИ слово?

СТАРИЙ СПОСІБ

1. strange /streɪndʒ/ дивний

РЕКОМЕНДОВАНИЙ СПОСІБ

1. strange /streɪndʒ/ дивний

look very strange in this long dress.

I heard a strange noise last night.

It’s strange that you don’t like my cake. It’s delicious.

Strange – “просто” слово. Ми вчитимемо складніші слова, фрази, фразові дієслова, ідіоми. Звертайте увагу на приклади біля слів та фраз. Приклади допоможуть по-справжньому зрозуміти та запам’ятати слово.

Важливість інгредієнта «контекст» важко переоцінити. Навіть тепер, коли запам’ятати 50 слів за один раз — не проблема, все одно звертаю увагу на приклади речень.

Поки не побачу слово в дії, у його природному оточенні, воно для мене мало що означає, бо ж не зможу його використовувати в спілкуванні.

Ось такий інгредієнт, без якого ваш словниковий запас може бути завжди недостатнім.

Як ви розумієте шлях буде нелегким, але надзвичайно цікавим та продуктивним. Тож переходьте до першого уроку!  


НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ на ЧАСТИНУ 2 Курсу по фільму Сам удома 2!

*Повний курс складається з двох частин: частина 1 по фільму Сам удома 1 (яку ви зараз проходите) та частина 2 по фільму Сам удома 2. Друга частина має 10 уроків, і ви не лише розширите словниковий запас, але й удосконалите граматику, вимову та навчитесь розуміти англійську носіїв.

Для студентів першої частини курсу діє знижена вартість 475грн (замість повної вартості 9̶5̶0̶г̶р̶н̶). Ось пряме посилання на реєстрацію та оплату https://secure.wayforpay.com/page?vkh=619b89e1-9cb0-47e1-99d9-229722d1dba8А якщо вам відгукується підхід Talk Studio до вивчення англійської, і ви задумуєтесь продовжити навчання і пройти кількамісячний курс, то ось два варіанти, як це можна зробити:

Індивідуальний курс. Повний опис індивідуального курсу та реєстрація ТУТ.

Онлайн марафон. Повний опис марафону та реєстрація ТУТ.

Course Content

Lessons Status
1

Урок 11 (1) Кевін загадує бажання (виконувати з 17 січня)

2

Урок 12 (2) Ранковий ритуал Кевіна (виконувати з 18 січня)

3

Урок 13 (3) Гарі і Марв на сходах (виконувати з 19 січня)

4

Урок 14 (4) Кевін на шопінгу (виконувати з 20 січня)

5

Урок 15 (5) Сцена з обіймами (виконувати з 21 січня)

6

Хочу ще англійської і новорічного настрою!

28 коментарів до “Частина 1 курсу англійської по фільму Сам удома”

 1. Цей курс пройшла на одному подиху!
  Просто неймовірно! Хотілося б більше таких крутих серій курсів по фільмах, відео з TED і тд.)
  Розвитку Вам, креативних ідей та приємних відгуків!

  • 1. Are you here all by yourself?
   2. Where’s your mom?
   3. And where is your father?
   4. What about your brothers and your sisters ?
   5. Where do you live?
   6. Why not?

  • Я у захваті, все настільки круто! Good job! Thanks ?

  • Thank you so much for your help in improving my English. The way you do this is just great. This challenge was amazing)))

Залишити коментар