Talk Studio
креативна школа англійської

Англійська для подорожей Частина 2


Мої учні давно просили мене скласти такий курс, у якому будуть зібрані усі потрібні фрази щоб вільно та впевнено почувати себе в іншій країні.

Ваш відпочинок за кордоном буде куди спокійнішим і якіснішим, якщо ви будете знати, що говорити в тій чи іншій ситуації, адже вони можуть бути непередбачуваними.

Дізнатися дорогу, попросити про допомогу, зрозуміти позначення на знаці або просто поспілкуватися – це те, що варто знати кожному туристу.

Разом з Talk Studio ви вивчите англійські слова та фрази, які необхідні для спілкування за кордоном.

Слова, фрази, вимова, переклад! Все у зручному форматі та зібране у одному місці. А ще ще цікаві відео, захоплюючі завдання, які я підібрала спеціально для вас.

Вам точно не захочеться, щоб курс закінчувався!

Для того щоб розпочати курс, натисніть зелену кнопку внизу TAKE THIS COURSE. Після короткої реєстрації ви отримаєте доступ до першого уроку.

Курс проходитиме п’ять днів: з понеділка по п’ятницю. Один день – один урок.

12 коментарів до “Англійська для подорожей Частина 2”

  • Дякую за курс!
   мені все сподобалося!
   Є тільки одне, що я хотіла б змінити, що не стосується змісту курсу, а скоріше розмітки сторінки: в мобільній версії іноді важкувато перетягувати слова в потрібні віконця, було б зручніше, якби їх перемістили трохи ближче, чи, можливо, зменшити внтервал між реченнями, аби вони всі вмістилися в одне вікно телефону без скроллінгу)
   Буду вас рекомендувати друзям!

  • Ольга, велике дякую за фідбек!
   Постараємось знайти цьому вирішення:)

  • Вау! Бажаю успіхів вашим учням! 🙂
   Передавайте мої вітання!)

Залишити коментар